![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cagiloz | |
![]() |
Flick Fan - 84 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2010
Location: Turkey
|

| 85 | Battle Royale (2000) - Mar 31, 2012 |
| 84 | Serpico (1973) - Mar 31, 2012 |
| 82 | Dog Day Afternoon (1975) - Mar 31, 2012 |
| 78 | A Clockwork Orange (1971) - Mar 31, 2012 |
| 65 | Baska dilde ask (2009) - Mar 31, 2012 |
| 86 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Mar 31, 2012 |
| 87 | Princess Mononoke (1997) - Mar 31, 2012 |
| 84 | Pulp Fiction (1994) - Mar 31, 2012 |
| 93 | Carlito's Way (1993) - Mar 31, 2012 |
| 92 | Scarface (1983) - Mar 31, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |