caira

caira
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 35% The Sixth Sense (1999) - Rated 03 Dec 2008
89 45% Being John Malkovich (1999) - Rated 03 Dec 2008
70 5% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 03 Dec 2008
84 25% The Lion King (1994) - Rated 03 Dec 2008
72 15% Shaun of the Dead (2004) - Rated 03 Dec 2008
92 55% Cars (2006) - Rated 03 Dec 2008
98 95% Raising Arizona (1987) - Rated 14 Aug 2007
96 85% The Incredibles (2004) - Rated 14 Aug 2007
95 75% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 14 Aug 2007
94 65% Monsters, Inc. (2001) - Rated 14 Aug 2007