![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
caitirilt | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Jul 3, 2006
Location: USA
|

| 94 | Wallace & Gromit in A Close Shave (1995) - Sep 15, 2007 |
| 95 | Wallace & Gromit in The Wrong Trousers (1993) - Sep 15, 2007 |
| 90 | Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Aug 14, 2007 |
| 90 | The Importance of Being Earnest (2002) - Aug 13, 2007 |
| 50 | The Motorcycle Diaries (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Junebug (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Squid and the Whale (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Broken Flowers (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | In America (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Wings of Desire (1987) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |