calandryll

calandryll
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 15 Jun 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 88% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 13 Jan 2013
75 54% Memento (2001) - Rated 13 Jan 2013
85 88% Le Samouraï (1967) - Rated 13 Jan 2013
85 88% West of Memphis (2012) - Rated 13 Jan 2013
75 54% The Shining (1980) - Rated 13 Jan 2013
85 88% Toy Story (1995) - Rated 13 Jan 2013
95 98% Wings of Desire (1987) - Rated 13 Jan 2013
80 69% Monsters, Inc. (2001) - Rated 13 Jan 2013
85 88% Skyfall (2012) - Rated 13 Jan 2013
82 80% Lincoln (2012) - Rated 13 Jan 2013