![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
calfaile | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Canada
|

| 62 | Bridget Jones's Diary (2001) - Aug 19, 2009 |
| 66 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Aug 19, 2009 |
| 84 | Forrest Gump (1994) - Aug 19, 2009 |
| 68 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 19, 2009 |
| 94 | Hotel Rwanda (2004) - Aug 19, 2009 |
| 86 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Aug 19, 2009 |
| 95 | Toy Story (1995) - Aug 19, 2009 |
| 78 | A Bug's Life (1998) - Aug 19, 2009 |
| 92 | Bend It Like Beckham (2002) - Aug 19, 2009 |
| 83 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |