callmejizzle

callmejizzle
Movie Buff - 114 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2009
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 67% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 10 Jan 2009
84 75% Waterworld (1995) - Rated 07 Jan 2009
88 89% Gangs of New York (2002) - Rated 07 Jan 2009
79 35% Bee Movie (2007) - Rated 06 Jan 2009
79 35% What Women Want (2000) - Rated 05 Jan 2009
79 35% Three Kings (1999) - Rated 05 Jan 2009
82 69% Remember the Titans (2000) - Rated 05 Jan 2009
80 52% Con Air (1997) - Rated 05 Jan 2009
85 80% Lord of War (2005) - Rated 05 Jan 2009
80 52% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Rated 04 Jan 2009