![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cambria | |
![]() |
Flick Fan - 72 Films Ranked
Member Since: Oct 6, 2009
Location: USA
|

| 80 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Oct 06, 2009 |
| 90 | Thelma & Louise (1991) - Oct 06, 2009 |
| 85 | Good Morning, Vietnam (1987) - Oct 06, 2009 |
| 85 | My Cousin Vinny (1992) - Oct 06, 2009 |
| 95 | The Last King of Scotland (2006) - Oct 06, 2009 |
| 95 | Casablanca (1942) - Oct 06, 2009 |
| 90 | Steel Magnolias (1989) - Oct 06, 2009 |
| 90 | March of the Penguins (2005) - Oct 06, 2009 |
| 90 | Dances with Wolves (1990) - Oct 06, 2009 |
| 85 | There's Something About Mary (1998) - Oct 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |