Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cameron326
Film Freak - 833 Films Ranked
Member Since: Feb 25, 2011
Location: China
Recent Rankings
55 21 Jump Street (2012) - May 23, 2012
80 The Avengers (2012) - May 22, 2012
60 The Hangover Part II (2011) - May 20, 2012
80 We Bought a Zoo (2011) - Apr 11, 2012
75 Tucker & Dale vs Evil (2010) - Apr 07, 2012
70 Centurion (2010) - Apr 06, 2012
55 Naked Lunch (1991) - Apr 04, 2012
75 The Muppets (2011) - Mar 28, 2012
70 Dirty Rotten Scoundrels (1988) - Mar 27, 2012
65 Lady in White (1988) - Mar 27, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cameron326. Why not go rank more films, then come back and check it out again?