cameronlaw

cameronlaw
Movie Buff - 454 Film Ratings
Member Since: 29 May 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 67% The Fisher King (1991) - Rated 29 May 2014
87 67% American Gangster (2007) - Rated 29 May 2014
88 71% Doubt (2008) - Rated 29 May 2014
84 52% The Weather Man (2005) - Rated 29 May 2014
91 82% 50/50 (2011) - Rated 29 May 2014
89 73% World's Greatest Dad (2009) - Rated 29 May 2014
62 15% Shoot 'Em Up (2007) - Rated 29 May 2014
86 63% Rush Hour (1998) - Rated 29 May 2014
88 71% The Wicker Man (1973) - Rated 29 May 2014
76 33% The Break-Up (2006) - Rated 29 May 2014