![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
camila | |
![]() |
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Jul 27, 2008
Location: Brazil
|

| 95 | No Country for Old Men (2007) - Jul 29, 2008 |
| 95 | My Life Without Me (2003) - Jul 29, 2008 |
| 95 | Magnolia (1999) - Jul 29, 2008 |
| 95 | The Double Life of Veronique (1991) - Jul 29, 2008 |
| 100 | Paris, Texas (1984) - Jul 29, 2008 |
| 85 | High Fidelity (2000) - Jul 29, 2008 |
| 90 | I'm Not There (2007) - Jul 29, 2008 |
| 90 | The Hours (2002) - Jul 29, 2008 |
| 95 | My Blueberry Nights (2008) - Jul 29, 2008 |
| 90 | Notes on a Scandal (2006) - Jul 29, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |