Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
candichi99
Movie Buff - 149 Films Ranked
Member Since: Nov 6, 2011
Location: Canada
Recent Rankings
85 Friends with Kids (2011) - Mar 31, 2012
70 The Ides of March (2011) - Mar 31, 2012
40 The Help (2011) - Mar 31, 2012
90 Sweet Land (2005) - Mar 31, 2012
75 The Vow (2012) - Mar 31, 2012
85 The Wedding Singer (1998) - Nov 06, 2011
75 The Illusionist (2006) - Nov 06, 2011
60 Leaves of Grass (2009) - Nov 06, 2011
80 Primal Fear (1996) - Nov 06, 2011
80 The Road (2009) - Nov 06, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with candichi99. Why not go rank more films, then come back and check it out again?

candichi99's Favorite...