![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
canem72 | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Feb 3, 2011
Location: batman, merkez, Turkey
|

| 9 | Back to the Future (1985) - Feb 03, 2011 |
| 8 | Rocky IV (1985) - Feb 03, 2011 |
| 10 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Feb 03, 2011 |
| 10 | The Great Dictator (1940) - Feb 03, 2011 |
| 10 | The Terminator (1984) - Feb 03, 2011 |
| 7 | The Descent (2005) - Feb 03, 2011 |
| 7 | Sherlock Holmes (2009) - Feb 03, 2011 |
| 7 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Feb 03, 2011 |
| 9 | Fight Club (1999) - Feb 03, 2011 |
| 9 | Mystic River (2003) - Feb 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |