![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
canikli | |
![]() |
Movie Buff - 268 Films Ranked
Member Since: Apr 16, 2011
Location: Turkey
|

| 91 | The Last Samurai (2003) - Apr 18, 2011 |
| 85 | Knight and Day (2010) - Apr 18, 2011 |
| 25 | My Super Ex-Girlfriend (2006) - Apr 18, 2011 |
| 20 | Catwoman (2004) - Apr 18, 2011 |
| 92 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Apr 18, 2011 |
| 89 | The Departed (2006) - Apr 18, 2011 |
| 90 | Brazil (1985) - Apr 18, 2011 |
| 88 | Underworld: Rise of the Lycans (2009) - Apr 18, 2011 |
| 89 | Underworld (2003) - Apr 18, 2011 |
| 88 | Angels & Demons (2009) - Apr 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |