![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
canna | |
![]() |
Film Freak - 582 Films Ranked
Member Since: Nov 17, 2009
Location: Italy
|

| 80 | The Illusionist (2010) - Jan 04, 2012 |
| 65 | Porco Rosso (1992) - Jan 04, 2012 |
| 80 | Precious (2009) - Jan 04, 2012 |
| 75 | Go, See, and Become (2005) - Jan 04, 2012 |
| 80 | Le concert (2009) - Jan 04, 2012 |
| 75 | Drag Me to Hell (2009) - Apr 26, 2010 |
| 50 | Desperately Seeking Susan (1985) - Apr 22, 2010 |
| 85 | Waltz with Bashir (2008) - Apr 22, 2010 |
| 70 | L'uomo nero (2009) - Apr 06, 2010 |
| 65 | Up (2009) - Apr 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |