cannavaro44

cannavaro44
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2009
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 84% Gemide (1998) - Rated 02 Jan 2009
85 69% Arabesk (1989) - Rated 02 Jan 2009
84 53% Saving Private Ryan (1998) - Rated 02 Jan 2009
89 96% Oldboy (2003) - Rated 02 Jan 2009
84 53% Kung Fu Panda (2008) - Rated 02 Jan 2009
73 19% I, Robot (2004) - Rated 02 Jan 2009
83 42% The Incredibles (2004) - Rated 02 Jan 2009
50 3% Speed 2: Cruise Control (1997) - Rated 02 Jan 2009
80 34% Monsters, Inc. (2001) - Rated 02 Jan 2009
88 84% Cars (2006) - Rated 02 Jan 2009