cansuari

cansuari
Movie Buff - 128 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2014
Location: Mersin, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 6% Lawless (2012) - Rated 07 Dec 2014
82 26% A Scanner Darkly (2006) - Rated 07 Dec 2014
89 61% Come and See (1985) - Rated 07 Dec 2014
95 96% Dogtooth (2009) - Rated 07 Dec 2014
88 57% Anna (2014) - Rated 25 Nov 2014
95 96% Babam Ve Oglum (2005) - Rated 25 Nov 2014
92 78% Bliss (2007) - Rated 25 Nov 2014
93 85% A Beautiful Mind (2001) - Rated 25 Nov 2014
70 3% Beyaz melek (2007) - Rated 25 Nov 2014
83 32% Abimm (2009) - Rated 25 Nov 2014