![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
capanelli | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2011
Location: juneau, ak, USA
|

| 92 | A Serious Man (2009) - Feb 12, 2011 |
| 96 | Fight Club (1999) - Feb 12, 2011 |
| 92 | Thank You for Smoking (2006) - Feb 12, 2011 |
| 98 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Feb 12, 2011 |
| 97 | The Usual Suspects (1995) - Feb 12, 2011 |
| 89 | Ocean's Twelve (2004) - Feb 12, 2011 |
| 95 | Requiem for a Dream (2000) - Feb 12, 2011 |
| 97 | The Shining (1980) - Feb 12, 2011 |
| 97 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Feb 12, 2011 |
| 93 | American Gangster (2007) - Feb 12, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |