Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
capn_hampton
Flick Fan - 98 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2011
Location: USA
Recent Rankings
80 Hugo (2011) - May 10, 2012
80 Mutiny on the Bounty (1935) - May 10, 2012
55 A Night at the Opera (1935) - May 10, 2012
60 Duck Soup (1933) - May 10, 2012
90 Up (2009) - May 10, 2012
20 Melancholia (2011) - Mar 24, 2012
80 The Ides of March (2011) - Mar 20, 2012
50 Easy Rider (1969) - Mar 17, 2012
55 Frankenstein (1931) - Mar 09, 2012
80 Top Gun (1986) - Feb 19, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with capn_hampton. Why not go rank more films, then come back and check it out again?