![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
captain | |
![]() |
Cinema Addict - 1071 Films Ranked
Member Since: Oct 7, 2009
Location: Brooklyn, NY, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Gorillas in the Mist (1988) - Jan 23, 2012 |
| 80 | All This, and Heaven Too (1940) - Jan 22, 2012 |
| 70 | Fanboys (2009) - Dec 01, 2011 |
| 20 | The Tourist (2010) - Nov 25, 2011 |
| 45 | The Ninth Gate (1999) - Nov 25, 2011 |
| 12 | G-Force (2009) - Nov 25, 2011 |
| 30 | Underworld: Rise of the Lycans (2009) - Nov 25, 2011 |
| 84 | Rango (2011) - Nov 25, 2011 |
| 50 | Prozac Nation (2001) - Nov 24, 2011 |
| 58 | Chicago (2002) - Nov 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |