Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
captain_boo
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2009
Location: USA
Recent Rankings
95 Children of Men (2006) - Aug 21, 2009
30 Modern Times (1936) - Aug 21, 2009
60 crazy/beautiful (2001) - Aug 21, 2009
60 Sideways (2004) - Aug 21, 2009
5 Scary Movie 4 (2006) - Aug 21, 2009
70 Spider-Man 2 (2004) - Aug 21, 2009
50 The Jacket (2005) - Aug 21, 2009
55 The Breakfast Club (1985) - Aug 21, 2009
30 Dr. Dolittle (1998) - Aug 21, 2009
40 Bubba Ho-Tep (2002) - Aug 21, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with captain_boo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?