![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
captaincid42 | |
![]() |
Movie Buff - 375 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 94 | Ghost in the Shell (1995) - Aug 20, 2009 |
| 93 | Constantine (2005) - Aug 20, 2009 |
| 97 | Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Aug 20, 2009 |
| 97 | Back to the Future (1985) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Shrek the Third (2007) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Daredevil (2003) - Aug 20, 2009 |
| 94 | Black Sheep (1996) - Aug 20, 2009 |
| 96 | The Big Lebowski (1998) - Aug 20, 2009 |
| 93 | Ratatouille (2007) - Aug 20, 2009 |
| 98 | To Kill a Mockingbird (1962) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |