![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
captainqwert | |
![]() |
Film Freak - 960 Films Ranked
Member Since: Jul 27, 2006
Location: Memphis, TN, USA
Age: 23
Gender: Male
Status: Attached
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Mystery Train (1989) - Dec 07, 2011 |
| 70 | Sling Blade (1996) - Dec 07, 2011 |
| 90 | The Limits of Control (2009) - Dec 07, 2011 |
| 20 | The Parent Trap (1998) - Dec 07, 2011 |
| 20 | 101 Dalmatians (1996) - Dec 07, 2011 |
| 70 | Mean Girls (2004) - Dec 07, 2011 |
| 50 | Dead Man Walking (1995) - Dec 07, 2011 |
| 60 | Kick-Ass (2010) - Dec 07, 2011 |
| 80 | The Queen (2006) - Dec 07, 2011 |
| 60 | The Cider House Rules (1999) - Dec 07, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |