![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
captainvideo | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2009
Location: Bridgewater, CT, USA
|
|
Bio: Goofy meatball movie viewer, prehensile fingers grabbing remote from Jeopardy-watching boobs. Poodle-loving gym rat. Rat-a-tat.
| |

| 25 | Men in Black II (2002) - Oct 05, 2009 |
| 90 | Catch Me If You Can (2002) - Oct 05, 2009 |
| 85 | Jaws (1975) - Oct 05, 2009 |
| 90 | A Beautiful Mind (2001) - Oct 05, 2009 |
| 75 | The Departed (2006) - Oct 05, 2009 |
| 95 | The Sting (1973) - Oct 05, 2009 |
| 22 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Oct 05, 2009 |
| 95 | Edward Scissorhands (1990) - Oct 05, 2009 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Oct 05, 2009 |
| 75 | The Hunt for Red October (1990) - Oct 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |