![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
capt_dan | |
![]() |
Movie Buff - 124 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Magnolia, OH, USA
|

| 92 | Gladiator (2000) - Aug 19, 2009 |
| 97 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 19, 2009 |
| 87 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Aug 19, 2009 |
| 91 | The Exorcist (1973) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Crash (2005) - Aug 19, 2009 |
| 94 | Braveheart (1995) - Aug 19, 2009 |
| 84 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Aug 19, 2009 |
| 100 | The Godfather (1972) - Aug 19, 2009 |
| 91 | The Jerk (1979) - Aug 19, 2009 |
| 98 | Casablanca (1942) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |