![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cardiffgiant | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: USA
|

| 97 | A Bittersweet Life (2005) - Aug 27, 2009 |
| 100 | Dazed and Confused (1993) - Aug 27, 2009 |
| 100 | Boogie Nights (1997) - Aug 27, 2009 |
| 100 | Annie Hall (1977) - Aug 27, 2009 |
| 100 | Midnight Cowboy (1969) - Aug 27, 2009 |
| 100 | L.A. Confidential (1997) - Aug 27, 2009 |
| 100 | The Straight Story (1999) - Aug 27, 2009 |
| 93 | Clerks (1994) - Aug 27, 2009 |
| 95 | Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Aug 27, 2009 |
| 85 | Road Trip (2000) - Aug 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |