![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
carlitos | |
![]() |
Movie Buff - 161 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2011
Location: rosario, argentina, Argentina
|

| 40 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Jan 02, 2011 |
| 82 | Into the Wild (2007) - Jan 02, 2011 |
| 30 | Battlefield Earth (2000) - Jan 02, 2011 |
| 95 | The Sixth Sense (1999) - Jan 02, 2011 |
| 65 | Donnie Darko (2001) - Jan 02, 2011 |
| 45 | Stigmata (1999) - Jan 02, 2011 |
| 55 | The Butterfly Effect (2004) - Jan 02, 2011 |
| 80 | Commando (1985) - Jan 02, 2011 |
| 87 | The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) - Jan 02, 2011 |
| 75 | A Knight's Tale (2001) - Jan 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |