![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
carlosdavios | |
![]() |
Movie Buff - 364 Films Ranked
Member Since: Mar 15, 2010
|

| 63 | Match Point (2005) - Mar 16, 2010 |
| 76 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Mar 16, 2010 |
| 51 | A Knight's Tale (2001) - Mar 16, 2010 |
| 79 | Brokeback Mountain (2005) - Mar 16, 2010 |
| 68 | The Count of Monte Cristo (2002) - Mar 16, 2010 |
| 71 | Cast Away (2000) - Mar 16, 2010 |
| 45 | Bring It On (2000) - Mar 16, 2010 |
| 54 | Underworld (2003) - Mar 16, 2010 |
| 70 | Pearl Harbor (2001) - Mar 16, 2010 |
| 70 | Death Proof (2007) - Mar 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |