carlpratt

carlpratt
Movie Buff - 199 Film Ratings
Member Since: 04 Nov 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 97% Cloud Atlas (2012) - Rated 28 Jan 2013
87 49% Flight (2012) - Rated 19 Jan 2013
90 65% 21 (2008) - Rated 18 Jan 2013
90 65% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 18 Jan 2013
98 97% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 18 Jan 2013
91 73% GoldenEye (1995) - Rated 06 Jan 2013
88 53% The World Is Not Enough (1999) - Rated 06 Jan 2013
94 86% Fight Club (1999) - Rated 06 Jan 2013
91 73% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 06 Jan 2013
87 49% Seven Psychopaths (2012) - Rated 01 Jan 2013