![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
carlzoilus | |
![]() |
Movie Buff - 157 Films Ranked
Member Since: Jan 18, 2010
Location: Toronto, Ont, Canada
|

| 91 | The Earrings of Madame de... (1953) - Mar 07, 2011 |
| 80 | Monkey Warfare (2006) - Mar 07, 2011 |
| 90 | Blue Valentine (2010) - Mar 07, 2011 |
| 88 | Being There (1979) - Feb 07, 2010 |
| 90 | Straw Dogs (1971) - Feb 07, 2010 |
| 82 | Good Bye Lenin! (2003) - Feb 07, 2010 |
| 55 | Gangs of New York (2002) - Jan 18, 2010 |
| 80 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jan 18, 2010 |
| 42 | Go (1999) - Jan 18, 2010 |
| 7 | Life Is Beautiful (1997) - Jan 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |