![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
carol | |
![]() |
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2010
Location: Bauru, São Paulo, Brazil
|

| 94 | Cinema Paradiso (1988) - Jan 12, 2010 |
| 93 | Memoirs of a Geisha (2005) - Jan 03, 2010 |
| 93 | Little Miss Sunshine (2006) - Jan 03, 2010 |
| 93 | Little Children (2006) - Jan 03, 2010 |
| 93 | The Orphanage (2007) - Jan 03, 2010 |
| 93 | Dogville (2003) - Jan 03, 2010 |
| 93 | Parenti serpenti (1992) - Jan 03, 2010 |
| 93 | The Triplets of Belleville (2003) - Jan 03, 2010 |
| 93 | La Môme (2007) - Jan 03, 2010 |
| 93 | Lorenzo's Oil (1992) - Jan 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |