![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
carolgesser | |
![]() |
Cinema Addict - 1211 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2007
Location: Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Carrie (1976) - May 03, 2009 |
| 71 | Taris, roi de l'eau (1931) - May 03, 2009 |
| 70 | À propos de Nice (1930) - May 03, 2009 |
| 97 | The Innocents (1961) - May 03, 2009 |
| 98 | Freedom for Us (1931) - May 03, 2009 |
| 90 | Forbidden Games (1952) - May 03, 2009 |
| 65 | Ten Minutes Older: The Cello (2002) - May 03, 2009 |
| 60 | I Pugni in tasca (1965) - May 03, 2009 |
| 64 | Before the Revolution (1964) - May 03, 2009 |
| 79 | Amore e rabbia (1969) - May 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |