![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
carpediem | |
![]() |
Movie Buff - 496 Films Ranked
Member Since: Sep 8, 2007
Location: Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Phantom of the Paradise (1974) - Feb 16, 2008 |
| 95 | The Deer Hunter (1978) - Feb 14, 2008 |
| 86 | Casualties of War (1989) - Feb 13, 2008 |
| 89 | To Live and Die in L.A. (1985) - Feb 10, 2008 |
| 92 | House of Bamboo (1955) - Feb 08, 2008 |
| 82 | Alice Doesn't Live Here Anymore (1974) - Feb 06, 2008 |
| 100 | Gertrud (1964) - Feb 05, 2008 |
| 95 | F for Fake (1973) - Feb 04, 2008 |
| 87 | Three Little Bops (1957) - Feb 04, 2008 |
| 88 | The Naked Kiss (1964) - Feb 04, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |