![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
carpenn | |
![]() |
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 86 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Armageddon (1998) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Bad Santa (2003) - Aug 13, 2007 |
| 67 | Drumline (2002) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Fast and the Furious (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Hero (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Interpreter (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Ladder 49 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Last Samurai (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |