![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cartofi44 | |
![]() |
Flick Fan - 68 Films Ranked
Member Since: Jul 9, 2010
Location: Fullerton, CA, USA
|

| 95 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Sep 29, 2010 |
| 70 | Nick and Norah's Infinite Playlist (2008) - Sep 29, 2010 |
| 87 | The Taste of Tea (2004) - Sep 29, 2010 |
| 89 | The Diving Bell and the Butterfly (2007) - Sep 29, 2010 |
| 88 | Lost in Translation (2003) - Sep 29, 2010 |
| 84 | Garden State (2004) - Jul 10, 2010 |
| 84 | Babel (2006) - Jul 10, 2010 |
| 80 | Amadeus (1984) - Jul 10, 2010 |
| 71 | Rear Window (1954) - Jul 10, 2010 |
| 75 | Love Actually (2003) - Jul 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |