Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
carydog
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Jul 12, 2006
Location: Carrollton, TX, USA
Recent Rankings
50 Barb Wire (1996) - Feb 24, 2008
80 Red Dragon (2002) - Feb 24, 2008
85 Jurassic Park (1993) - Feb 24, 2008
70 Rat Race (2001) - Feb 24, 2008
70 Ocean's Eleven (2001) - Feb 24, 2008
70 Alien (1979) - Feb 24, 2008
85 Road to Perdition (2002) - Feb 24, 2008
65 Big Daddy (1999) - Feb 24, 2008
75 Basic Instinct (1992) - Feb 24, 2008
75 Jeepers Creepers (2001) - Feb 24, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with carydog. Why not go rank more films, then come back and check it out again?