![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
casentrance | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: South Point, OH, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Photographer, customer service for amazon, happily lesbian, same gf for more than 4 years, 2 tiny dogs, 1 giant cat.
| |

| 93 | The Cutting Edge (1992) - Aug 18, 2007 |
| 94 | Robin Hood: Men in Tights (1993) - Aug 18, 2007 |
| 19 | Joe Versus the Volcano (1990) - Aug 18, 2007 |
| 68 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 18, 2007 |
| 75 | Monsters, Inc. (2001) - Aug 18, 2007 |
| 91 | Shrek (2001) - Aug 18, 2007 |
| 84 | Bicentennial Man (1999) - Aug 18, 2007 |
| 93 | Donnie Darko (2001) - Aug 18, 2007 |
| 72 | The Wedding Planner (2001) - Aug 18, 2007 |
| 63 | Elf (2003) - Aug 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |