Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cashsantana
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2006
Location: Canada
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Van Wilder (2002) - Aug 13, 2007
90 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 13, 2007
100 Closer (2004) - Aug 13, 2007
79 Waiting... (2005) - Aug 13, 2007
10 Exorcist: The Beginning (2004) - Aug 13, 2007
80 Just Married (2003) - Aug 13, 2007
70 Serendipity (2001) - Aug 13, 2007
70 xXx (2002) - Aug 13, 2007
10 Jackass: The Movie (2002) - Aug 13, 2007
75 Dirty Dancing (1987) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cashsantana. Why not go rank more films, then come back and check it out again?