![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
casi | |
![]() |
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Sep 18, 2010
Location: Germany
|

| 60 | Full Metal Jacket (1987) - Sep 18, 2010 |
| 55 | The Fifth Element (1997) - Sep 18, 2010 |
| 48 | The Terminal (2004) - Sep 18, 2010 |
| 45 | Lost in Translation (2003) - Sep 18, 2010 |
| 35 | Pleasantville (1998) - Sep 18, 2010 |
| 70 | The Silence of the Lambs (1991) - Sep 18, 2010 |
| 45 | Jurassic Park (1993) - Sep 18, 2010 |
| 60 | The Blair Witch Project (1999) - Sep 18, 2010 |
| 40 | Catch Me If You Can (2002) - Sep 18, 2010 |
| 64 | The Thin Red Line (1998) - Sep 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |