casperdog

casperdog
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 24 Nov 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 91% Boogie Nights (1997) - Rated 24 Nov 2009
84 68% Bullet (1996) - Rated 24 Nov 2009
90 91% Animal House (1978) - Rated 24 Nov 2009
75 51% Taxi Driver (1976) - Rated 24 Nov 2009
83 66% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 24 Nov 2009
75 51% RocknRolla (2008) - Rated 24 Nov 2009
70 42% Ratatouille (2007) - Rated 24 Nov 2009
70 42% Super Size Me (2004) - Rated 24 Nov 2009
70 42% The Jerk (1979) - Rated 24 Nov 2009
88 85% Lethal Weapon (1987) - Rated 24 Nov 2009