Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
caspiolay
Movie Buff - 229 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2012
Location: Manchester, UK
Recent Rankings
90 Atonement (2007) - May 23, 2012
90 The Lovely Bones (2009) - May 23, 2012
88 Rear Window (1954) - May 22, 2012
86 Igby Goes Down (2002) - Apr 15, 2012
90 American History X (1998) - Apr 15, 2012
89 The Visitor (2008) - Mar 26, 2012
85 Jean de Florette (1986) - Mar 20, 2012
85 Three Little Bops (1957) - Mar 20, 2012
90 Desperado (1995) - Mar 20, 2012
85 The Collector (2009) - Mar 20, 2012