castles

castles
Movie Buff - 436 Film Ratings
Member Since: 31 Oct 2014
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 85% Inside Out (2015) - Rated 01 Aug 2015
68 38% Les amours imaginaires (2010) - Rated 11 May 2015
92 95% Mommy (2014) - Rated 11 May 2015
67 34% This Is the End (2013) - Rated 11 May 2015
83 80% Baraka (1992) - Rated 11 May 2015
78 68% Samsara (2011) - Rated 11 May 2015
79 71% Intouchables (2011) - Rated 11 May 2015
81 75% Nightcrawler (2014) - Rated 11 May 2015
63 22% Chronicle (2012) - Rated 11 May 2015
62 20% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 11 May 2015