![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
castructural | |
![]() |
Movie Buff - 187 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2010
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | The Wizard of Oz (1939) - Jan 03, 2010 |
| 80 | Ocean's Thirteen (2007) - Jan 03, 2010 |
| 85 | The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008) - Jan 03, 2010 |
| 75 | Bloodsport (1988) - Jan 03, 2010 |
| 90 | Miss Congeniality (2000) - Jan 03, 2010 |
| 80 | Shopgirl (2005) - Jan 03, 2010 |
| 85 | Predator (1987) - Jan 03, 2010 |
| 85 | Die Hard (1988) - Jan 03, 2010 |
| 90 | The Thomas Crown Affair (1999) - Jan 03, 2010 |
| 80 | Boyz N the Hood (1991) - Jan 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |