![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cat9man | |
![]() |
Cinema Addict - 1069 Films Ranked
Member Since: Nov 24, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | The Passenger (1975) - Feb 08, 2012 |
| 85 | Side Street (1950) - Feb 06, 2012 |
| 70 | They Live by Night (1948) - Feb 03, 2012 |
| 85 | Three Colors: Red (1994) - Jan 31, 2012 |
| 70 | Into the Wild (2007) - Jan 31, 2012 |
| 82 | Three Colors: White (1994) - Jan 29, 2012 |
| 70 | Viva Zapata! (1952) - Jan 28, 2012 |
| 65 | Dr. Mabuse: The Gambler (1922) - Jan 28, 2012 |
| 85 | Waltz with Bashir (2008) - Jan 23, 2012 |
| 82 | The Color of Paradise (1999) - Jan 23, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |