![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
catal | |
![]() |
Movie Buff - 334 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2011
|

| 65 | Dragonheart (1996) - Jul 21, 2011 |
| 70 | Swordfish (2001) - Jul 21, 2011 |
| 60 | The Mask of Zorro (1998) - Jul 21, 2011 |
| 85 | Zodiac (2007) - Jul 21, 2011 |
| 98 | Yojimbo (1961) - Jul 21, 2011 |
| 70 | Wild Things (1998) - Jul 21, 2011 |
| 75 | Vanilla Sky (2001) - Jul 21, 2011 |
| 70 | The Mask (1994) - Jul 21, 2011 |
| 65 | Cruel Intentions (1999) - Jul 21, 2011 |
| 96 | The Fall (2008) - Jul 21, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |