![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
catfingers | |
![]() |
Film Freak - 779 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: UK
|
|
Message Sent!
| |

| 62 | Escape from the Planet of the Apes (1971) - Feb 06, 2012 |
| 65 | Man on a Ledge (2012) - Feb 06, 2012 |
| 90 | Goodfellas (1990) - Feb 03, 2012 |
| 12 | Stuart Little (1999) - Feb 03, 2012 |
| 2 | Scream (1996) - Feb 03, 2012 |
| 84 | Kung Fu Hustle (2004) - Feb 03, 2012 |
| 55 | Flatliners (1990) - Feb 03, 2012 |
| 40 | American Pie 2 (2001) - Feb 03, 2012 |
| 64 | Willow (1988) - Feb 03, 2012 |
| 83 | The Descendants (2011) - Jan 28, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |