![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
catfostermom | |
![]() |
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2006
Location: USA
|

| 65 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Phantom of the Opera (2004) - Aug 13, 2007 |
| 5 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Bread and Tulips (2000) - Aug 13, 2007 |
| 10 | The Cider House Rules (1999) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Clueless (1995) - Aug 13, 2007 |
| 55 | The Dish (2000) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Femme Fatale (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |