![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
catherine | |
![]() |
Movie Buff - 458 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2008
Location: USA
|

| 90 | Kids (1995) - Jan 16, 2009 |
| 70 | Wild Things (1998) - Jan 16, 2009 |
| 60 | Mr. Deeds (2002) - Jan 16, 2009 |
| 88 | Adaptation. (2002) - Jan 16, 2009 |
| 70 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jan 15, 2009 |
| 50 | Coach Carter (2005) - Jan 15, 2009 |
| 86 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Jan 15, 2009 |
| 90 | The Virgin Suicides (1999) - Jan 15, 2009 |
| 50 | The Wizard of Oz (1939) - Jan 11, 2009 |
| 60 | Sliding Doors (1998) - Jan 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |