![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
catiacoelho | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Sep 16, 2010
Location: Lisboa, Portugal
|

| 60 | The Innocents (1961) - Apr 28, 2012 |
| 80 | Aņo bisiesto (2010) - Apr 28, 2012 |
| 50 | We Bought a Zoo (2011) - Apr 28, 2012 |
| 70 | The Muppets (2011) - Apr 28, 2012 |
| 90 | Tabu (2012) - Apr 28, 2012 |
| 40 | This Must Be the Place (2011) - Apr 28, 2012 |
| 90 | Boys Don't Cry (1999) - Apr 09, 2012 |
| 90 | Our Beloved Month Of August (2008) - Apr 09, 2012 |
| 90 | The Virgin Suicides (1999) - Apr 09, 2012 |
| 90 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Apr 09, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |