cat_mourier

catmourier
Movie Buff - 179 Film Ratings
Member Since: 10 Nov 2010
Location: Copenhagen, Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 90% Somewhere (2010) - Rated 24 Nov 2010
65 42% Scoop (2006) - Rated 24 Nov 2010
70 56% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 24 Nov 2010
40 10% Next (2007) - Rated 24 Nov 2010
70 56% There's Something About Mary (1998) - Rated 20 Nov 2010
65 42% Into the Wild (2007) - Rated 20 Nov 2010
80 80% Changeling (2008) - Rated 20 Nov 2010
65 42% Food, Inc. (2008) - Rated 20 Nov 2010
70 56% The Interpreter (2005) - Rated 20 Nov 2010
50 18% Speed (1994) - Rated 20 Nov 2010