![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
catterpug | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Oct 9, 2009
Location: UK
|

| 60 | Dark City (1998) - Oct 09, 2009 |
| 80 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Oct 09, 2009 |
| 90 | Serenity (2005) - Oct 09, 2009 |
| 80 | X2: X-Men United (2003) - Oct 09, 2009 |
| 75 | Stargate (1994) - Oct 09, 2009 |
| 75 | Mad Max (1979) - Oct 09, 2009 |
| 75 | The Fifth Element (1997) - Oct 09, 2009 |
| 0 | Child's Play (1988) - Oct 09, 2009 |
| 75 | Starship Troopers (1997) - Oct 09, 2009 |
| 60 | Anger Management (2003) - Oct 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |